مهدی سلطانی بازیگر فیلم سهراب سپهری شد

اگر بخواهیم از میان چهره های محبوب سینما و تلویزیون به چند هنرمند اشاره کنیم باید نامی از مهدی سلطانی بازیگر سریال مادرانه ، شهرزاد و پدر ببریم. اردلان تمجید سریال مادرانه، هاشم خان دماوندی سریال شهرزاد با بازی در نقش حاج علی در سریال پدر بیش از پیش در میان هوادارانش بین مردم محبوب شد.مهدی سلطانی

 

مهدی سلطانی که به تازگی بازی در سریال پدر را به اتمام رسانده است بازیگر فیلم سینمایی سمهدی سلطانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :سلام دوستان. این روزها در شهر زیبا وبا اصالت کاشان مشغول فیلمبرداری فیلم سینمایی هستیم به کارگردانی علی قویتن به اسم “رؤیای سهراب”. این فیلم درباره شاعر محبوب معاصر سهراب سپهری است. اولین بار است که به کاشان سفر می کنم؛ شهری که بسیار بهتر از تصورات من بود و مردمش از خود شهر دوست داشتنی تر. مواظب خودتون باشید.هراب سپهریشد.

 

مهدی سلطانی به تازگی بازی در سریال پدر به نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی را به اتمام رسانده است. نقش حاجی علی در سریال پدر یکی از ماندگارترین نقش های مهدی سلطانی بود که به معنای واقعی کلمه پدر را توصیف کرد.

 

مهدی سلطانی در هجدهمین جشن دنیا تصویر یا همان جشن حافظ تندیس بهترین بازیگر مرد درام تلویزیون را از دستان سینا مهراد و ریحانه پارسا بازیگران سریال پدر دریافت کرد.

 

یکی دیگر از محبوب ترین نقش های مهدی سلطانی بازی او در سریال شهرزاد در نقش هاشم دماوندی بود . این هنرمند کشورمان در سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی در نقش پدر مصطفی زمانی با نقش فرهاد و پدر همسر ترانه علیدوستی با نقش شهرزاد جلوی دوربین رفت.

 

 

 منبع: http://newsletter24.blogfa.com/